Gradonačelnik Dalibor Domitrović je sa zajednicom ponuditelja Montel d.o.o. iz Zagreba, zastupan po Zlatku Gračaninu i Tehnix d.o.o. iz Donjeg Kraljevca, zastupan po Željku Horvatu potpisao Ugovor o izgradnji dječjeg vrtića u Ogulinu koji je dio projekta “Izgradnja dječjeg vrtića” financiran putem podmjere 7.4.

Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu.

Novi dječji vrtić gradit će se na području bivše vojarne Sveti Petar kao sklop međusobno povezanih modula-kontejnera u jednu statičku cjelinu, a vrijednost radova iznosi 11.236.092,28 kn sa PDV-om od čega je znatan dio sredstava osiguran iz EU fondova dok ostatak financira Grad Ogulin. Rok za završetak radova je 180 kalendarskih dana od dana uvođenja Izvođača u posao, a vrijeme trajanja ovog Ugovora je 8 mjeseci.

 

4. 3. 2020.

Članak napisao/la, urednik

GRAD OGULIN

Comments  

Quoting bingo:

ma primali su oni manje al su zato trošili 1600 litara ulja mjesečno iz iemzra



Da to malo pojasnimo jer uporno se po zadatku širi kriva informacija i laži koje nakon 10 ponavljanja postaju istina. A istina je drugačija.. Ovu tvrdnju o motornom ulju a tu je i antifriz i slično, porekao je upravo gradonačelnik Domitrović na radiju u emisiji "Oči u oči" kada je rekao da je to njegova izjava ali da je sa tim motornim uljem pogriješio kada je rekao da se radi o potrošnji za godinu dana. Ispravio se i rekao da je to potrošeno za 3 godine ili čak za 5 godina. . Na tome je ostalo i propustio je da se ispriča.
A vi sada dalje nastavite s bedastoćama o o potrošnji 1600 litara ulja u mjesec dana.
ma primali su oni manje al su zato trošili 1600 litara ulja mjesečno iz iemzra

Quoting Plus:


Quoting Rita:

Koliko kuma I kum banana primju u Nazornom odboru Vodovoda?


Kulko znam i javno je bilo po 500 kn. Postar iz Desmeric i i Sarac su primali 1500


To mislis na Mamitelja i postara iz Desmeric

Quoting Plus:


Quoting Rita:

Koliko kuma I kum banana primju u Nazornom odboru Vodovoda?


Kulko znam i javno je bilo po 500 kn. Postar iz Desmeric i i Sarac su primali 1500



E takve laži otjerati će od SDP.a one zavedene. Dobro da nisi napisao da su dobivali 15.000. Puno boljer izgleda.

Quoting Rita:

Koliko kuma I kum banana primju u Nazornom odboru Vodovoda?


Kulko znam i javno je bilo po 500 kn. Postar iz Desmeric i i Sarac su primali 1500
Koliko kuma I kum banana primju u Nazornom odboru Vodovoda?

Quoting Valter:


Quoting bingo:

zeljko uvijek ima svoju istinu, narod je to prepoznao pa je s 1000 glasova potpore pao na 200.



Narod je povjerovao u poštenje, promjene na bolje, borbu protiv namještanja, nepotizma, fer igru, dostavu istinitih podataka i objavu istih u medijima, volontiranje, izbjegavanje izravnih poslova sdpovom članstvu i vodstvu (servis otok), ne otvaranju novih firmi i zatvaranju starih, ne brisanju komentara, kritičnosti,

Željo vrati se jer možeš ponuditi više gradu. Đabe ovima šta te pljuju, narod ih je prokužio i lažnim zapošljavanjima i obećanjima neće dobivati glasove.


Vrni se zeljo ti i Drazen trener svih trenera sa naknasom od 3000 kuna
Mozda dobijete 210 glasova u Ogulinu
Mrva mozda 21 u sverom petru
Ima jedna stara bosanska ; Jebo narod majku svoju !

Kaj narod , gori od ovaca ....

Quoting bingo:

zeljko uvijek ima svoju istinu, narod je to prepoznao pa je s 1000 glasova potpore pao na 200.



Narod je povjerovao u poštenje, promjene na bolje, borbu protiv namještanja, nepotizma, fer igru, dostavu istinitih podataka i objavu istih u medijima, volontiranje, izbjegavanje izravnih poslova sdpovom članstvu i vodstvu (servis otok), ne otvaranju novih firmi i zatvaranju starih, ne brisanju komentara, kritičnosti,

Željo vrati se jer možeš ponuditi više gradu. Đabe ovima šta te pljuju, narod ih je prokužio i lažnim zapošljavanjima i obećanjima neće dobivati glasove.
zeljko uvijek ima svoju istinu, narod je to prepoznao pa je s 1000 glasova potpore pao na 200.