Grad Ogulin namjerava putem POS programa urediti za stanovanje tri postojeće zgrade na području bivše vojarne Sveti Petar. Stanovi bi se prodavali po povoljnim cijenama i uz povoljne kredite.

Da bi APN odobrio projekt nužno je dokazati interes građana, a to se provodi anketiranjem. Iz tog razloga molim zainteresirane da popune anketu na poveznici niže i dostave u gradsku upravu osobno ili na email Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Anketa: https://ogportal.com/wp-cont…/uploads/…/02/POS-listic1-1.doc

Detaljnije informacije: https://www.ogulin.hr/…/upl…/2020/02/javni-poziv-POS-2-1.pdf

1. 3. 2020.

GRAD-GRADONAČELNIK D. DOMITROVIĆ

Comments  

Quoting Njonjo:


Quoting COVID-19:


Quoting Radi Agitprop radi:

Dragi PLUS. Argumenti, argumenti a ne blesave floskule. Obori što sam napisao. I za gradske firme, i za poslovnu zonu i otkaze i za zapošljavanje mlade Z. čija majčica radi u grtadskoj upravi i punjenje zone i punjenje proračuna

Drugarski pozdrav


Ista ta majcica kao i njen suprug djelatnik Hac a su glasaci Hdz a



Misliš na ovu kaj je išla za komunalnog referentna. Ili si se zabunio?


Da da na R.S

Quoting COVID-19:


Quoting Radi Agitprop radi:

Dragi PLUS. Argumenti, argumenti a ne blesave floskule. Obori što sam napisao. I za gradske firme, i za poslovnu zonu i otkaze i za zapošljavanje mlade Z. čija majčica radi u grtadskoj upravi i punjenje zone i punjenje proračuna

Drugarski pozdrav


Ista ta majcica kao i njen suprug djelatnik Hac a su glasaci Hdz a



Misliš na ovu kaj je išla za komunalnog referentna. Ili si se zabunio?

Quoting COVID-19:


Quoting Radi Agitprop radi:

Dragi PLUS. Argumenti, argumenti a ne blesave floskule. Obori što sam napisao. I za gradske firme, i za poslovnu zonu i otkaze i za zapošljavanje mlade Z. čija majčica radi u grtadskoj upravi i punjenje zone i punjenje proračuna

Drugarski pozdrav


Ista ta majcica kao i njen suprug djelatnik Hac a su glasaci Hdz a



Covid-19 ti si jedno Sdp smece. Od kud ti znas za koga glasaju Zrnici.
Smece si kao i tvoji najblizi.

Quoting Radi Agitprop radi:

Dragi PLUS. Argumenti, argumenti a ne blesave floskule. Obori što sam napisao. I za gradske firme, i za poslovnu zonu i otkaze i za zapošljavanje mlade Z. čija majčica radi u grtadskoj upravi i punjenje zone i punjenje proračuna

Drugarski pozdrav


Ista ta majcica kao i njen suprug djelatnik Hac a su glasaci Hdz a

Quoting bingo:

vodovod je izgubio puno vise novaca zbog krađe i kriminala bivse rukovodece garniture



Pojasni bingo očito nešto ima kada pravdaš ne odgovaranje pitanja babe Vande.

Kakav kriminal, i kakva jebena 2 miliona su u pitanju?
vodovod je izgubio puno vise novaca zbog krađe i kriminala bivse rukovodece garniture

Quoting Njonjo:


Quoting baba Vanda:

Neka OGportal pojsni je li istina da je vodovod izgubio 2.000.000,00 kuna.

Stručnjaci iz SDP partije direktor, banana i Domitrović zaboravi tražiti od Hrvatskih voda iznos na koji su imali pravo.

Za 2019. godinu. Za ovu da li imaju pravo i da li su tražili ili ne treba.
Ogulinci neka plate i taj iznos.

EU fondovi i Vodovod kako ide sa vodomrežom za koju se tvrdi da je šuplja kao nećije glave crvene.


Vidi se da si razočaran. Ali pomiri se s time da će sljedećih 20 godina Ogulinom drmati SDP. A iz tvojeg piskaranja vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš



Njonjo pojasni, kakva 2 miliona.
O cemu to baba prica. Pojasni nama ogulincima.
Baba Vanda ne trkeljaj. O Vodovodu pises gluposti. Da n8su nis napravili napravili su to da su pomogli Saborskom. A i neki dan je potpisan Ugovor o necem kaj financiraju Hrvatske vode. Cini mi se gubitci vode i koda 20 milja.
Za zonu pitaj svog Zupana koji je 10.03.19 ljutito otisao iz Komiteta (HDZ) porucivsi nazocnima ..... pitaj nazocne.
Usput pitaj Tomu kaj je sa Molinarijevim mostom i platil bi drva karticom ako more. Odjedanput jer ako ide na rate Toma to nece resit do 3021.

Quoting baba Vanda:

Neka OGportal pojsni je li istina da je vodovod izgubio 2.000.000,00 kuna.

Stručnjaci iz SDP partije direktor, banana i Domitrović zaboravi tražiti od Hrvatskih voda iznos na koji su imali pravo.

Za 2019. godinu. Za ovu da li imaju pravo i da li su tražili ili ne treba.
Ogulinci neka plate i taj iznos.

EU fondovi i Vodovod kako ide sa vodomrežom za koju se tvrdi da je šuplja kao nećije glave crvene.


Vidi se da si razočaran. Ali pomiri se s time da će sljedećih 20 godina Ogulinom drmati SDP. A iz tvojeg piskaranja vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš
sramotno je što HDZ iskorištava pokojnika za svoje bolesne igre, fuj, gnjusni ste