- Detalji
- Kategorija: OGULIN
Idemo dalje, ali sve manje shvaćam te degutantne metode borbe . Znam samo da jedni žestoko brane svoje vladajuće pozicije, jer jbg. lijepo je biti na vlasti, ( i korisno) a drugi otkrivaju već svima znane istine o sranjima u ovim gradu, a otkrivaju i poneki nepoznati detalj. Nikada ne gledam tko koga lajka na fejsu ali ovaj sam puta ipak malo "škicnuo". Vidim da Vladajući, za razliku od Nazavisnih, imaju puno bolju logistiku i na noge su digli svoje simpatizere, pionire, stranačke veterane. Nezavisni nisu tako dobro organizirani. Oni se pouzdaju samo na svoju istinu i javnosti nepoznate podatke. Obzirom kakva je razina komunikacije, i kakva se još očekuje, ozbiljno se bavim mišlju da sve pošaljem u ....... znate već kamo, i stopiram blog dok ne prođu izborne smicalice, kojih će se danas, sutra, netko posramiti.. Ovo sve ne mogu vidjeti oni koji nemaju fejs, i to je jedini razlog da pratim ova predizborna sranja. Evo sada novih "poslastica".
- Detalji
- Kategorija: OGULIN

Mjesec je dana do toliko željno očekivanih izbora a već se zahuktalo i zakuhalo, punom snagom.
- Detalji
- Kategorija: OGULIN
.jpg)
Na današnjoj, 142. sjednici Vlade RH, glavna točka bila je interpelecija SDP-a u vezi procesa nabavke borbenih aviona. Premijer Plenković odbacio je interpelaciju kratko:
„Hrvatska nije odgovorna za propalu nabavu aviona“. Sada je na redu Sabor, gdje će Vlada braniti svoj stav.
- Detalji
- Kategorija: OGULIN

To da nas očekuju novi, neplanirani izbori, svima je jasno. Isto tako je jasno, da će biti žestoko. I nekorektno. I da će biti udaraca ispod pojasa koliko voliš. I da će se koristiti sve mogućnosti i načini, kako bi Ogulince uvjerili u nešto, što ljudi sami vide, da nije istina. Unatoč upornom ponavljanju. Tijekom godina podvaljivanja laži pod istinu, svi smo skupa postali malo politički mudriji i nadam se da nam više neće moći podvaljivati „jaja pod bubrege“. Preko fejsa već se duže vrijeme vodi žestoki verbalni rat. Oni koji nemaju fejs, a ima ih dosta, na ovom će blogu moći pratiti ogulinsku političku sapunicu. I nadati se da će i nama već jednom, sunce granuti. Nakon posta“Frka zbog proračuna“, reagirao je ex predsjednik Gradskog vijeća i nositelj Nezavisne liste, Željko Stipetić. Dugačak je njegov uradak, pa ga možete čitati u nastavcima. Po volji vam. Evo što nam Željo piše ovaj puta:
- Detalji
- Kategorija: OGULIN
U gradskoj upravi je održana koordinacija s ravnateljima i direktorima gradskih tvrtki i ustanova.
Opširnije: IZBORI - IDEMO DALJE, IDEMO DALJE, IDEMO DALJE