Središnja županijska proslava obilježavanja 25. obljetnice Vojno-redarstvene operacije Oluja – Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja bit će održana 5. kolovoza u Slunju.

Organizator je Karlovačka županija uz sudjelovanje Grada Slunja i Odbora za branitelje i stradalnike Domovinskog rata Županijske skupštine.

Svečanost polaganja vijenaca i paljenja svijeća pred spomen obilježjem poginulim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata na Trgu dr. Franje Tuđmana u Slunju predviđena je za 18 sati. Potom će uslijediti kratko obraćanje najviših uzvanika, a zatim je najavljen mimohod gradskim ulicama prema Trgu Zrinskih i Frankopana pred župnu crkvu Presvetog trojstva gdje će biti služena sveta misa na otvorenom, najavio je ispred Organizacijskog odbora Bernardo Pahor.

Način obilježavanja i popratni sadržaji proslave bit će prilagođeni odlukama i uputama nadležnih tijela s ciljem sprečavanja širenja zaraze koronavirusom, a u skladu s čime je najavljen i manji broj sudionika.

27.7. 2020.

Karlovački

Comments  
Pokažite malo dostojanstva barem za jedan ovakav datum. Samo malo dostojanstva.
Oćel bit Toncon :D

Quoting Branitelj:

Ostanimo odgovorni - dostojanstveno pohodimo dogadanja sukladno preporukama stozera.
Veliki je jubilej 25 godina al situacija nije sjajna i apeliram da se ne organiziraju proslave osim sluzbenih.
Pogledajte spot od Ministarstva obrane i sukladno njemu dostojanstveno proslavimo nasu velicanstvenu pobjedum


Sa pupovcem i Miloševićem na čelu parade. E međede međede.
Ostanimo odgovorni - dostojanstveno pohodimo dogadanja sukladno preporukama stozera.
Veliki je jubilej 25 godina al situacija nije sjajna i apeliram da se ne organiziraju proslave osim sluzbenih.
Pogledajte spot od Ministarstva obrane i sukladno njemu dostojanstveno proslavimo nasu velicanstvenu pobjedum