Još jedno smetlište ili.......
Dobio u messenger nekoliko zgodnih fotkica. Piše mi face frend – evo imamo novi Sodol. Navrati malo do Metisa.

I navratih da se uvjerim jesmo li u gradu bogatiji za još jednu „parumeriju“. Fakat, u Metisu, kojeg uvijek vežemo uz metalni otpad, velika običnog, mješanog smeća.

Od kuda je, zašto je dovezeno baš u Metis, kamo dalje s tim otpadom, pitanja su na koje nisam dobio odgovor. Pitam čovjeka koji stanuje u blizini, smrdi li. Ne, kaže, ali je ružno za vidjeti.

 
Izgleda mi kao balirano. Zašto je tu u kuda s njim.
 
7. 11. 2025..
Nebojša Magdić
Comments  
Kako unas biva neka vatra bi riješila problem, kao i diljem naše...brzo briši..
Niko nesme da vas bije...samo veselo, ajmo u sitno, u sitno
Ajme!
Zahvalite svom crvenom vođi.. Nikad grad nije gore smrdio a šta je jos gore sad i šuma smrdi pa ne može očistiti sve te plinove
Kaj smrdi. Kad crvenim ne smrdi onda ne smrdi
A odatle smrdi.ovisi kad i odakle puše. Ja mislio od kamiona koji prolaze
Grumf je opet kriv :D :D :D

Kmečite stalno neki k..... Obično ovi kaj su u penziji il na državni jasla pametuju. Kerovođa u penziji, najpametniji i najekološkiji čovik u Ogulin.

Metis je privatna firma i okreće se kako tržište puše. Nema više železa i sad je ovo. Da slučajno zapru, onda bi ovi isti dušebrižnici kenjali i bili empatični za radnike. I dobro optuživali Grumfa.

Quoting Zdravko Sertić:

Ovo je strašno! I svi šute, ne mogu vjerovati!



Nije strašno. Pregledao danas. Uredno ko bonbon složeno. Pogled za uživanje.
Ovo je strašno! I svi šute, ne mogu vjerovati!
Užas