HRT, kao nekakva Katedrala duha, još jednom je ogorčila javnost.

O velikoj tragdiji u Posušju, informaciju su objavili u svom središnjem dnevniku u 32. minuti emisije. Osam izgubljenih mladih života, „cijenjenom“ uredništvu nije bio dovoljan razlog  da toj vijesti dadu primjereni termin. Urednici Dnevnika bili su Dražen Majić i Marta Šimić Mrzlečki, dok je Urednica Odjela Informativni medijski servis HTV-a, Katarina Periša Čakarun.

Ni komercijalne televizije s nacionalnom frekvencijom – Nova TV i RTL, ovoj tragediji nisu dali primjeren tretman.

S druge strane, Radio televizija Republike Srpske, vijest o tragediji u Posušju emitirala je kao PRVU I UDARNU vijest.

I RTS, Radio televizija Srbije, prilog o smrti osam mladih ljudi, objavila je u 17. minuti svog Dnevnika. Za razliku od HTV-a, gdje je to objavljeno, podsjećam, u 32. minuti.

Što reći – sramota i blamaža.

 

3. 1. 2021.

Nebojša Magdić

 

 

 

Comments  
Bog Nešo, bog svim. Ako si još pri živim onda ovo čitaš i drago mi je. Ako budeš opiral bloga jopet jednom molim te napiši kaj o ovem lipem marljivem svitu u Vučići..kaj iz ničeg čuda stvaraju. Sniga ko u priči, ratrak razgrnja, voda se pumpa iz Dobre..ma svega lipeg, i neki je to moral smislit, organizirat tu složnu družbu kaj niš ne išće a puno daje. Pofali ih Nešo, jer ti ljudi su nam promociju napravili pravu i sadržaj turistički, a i za lokalce usnule. Evo, ja sam se danas pod izgovorom da pazim malu kćerkicu tulko ismijal, isanjkal...da sam na bankomat nazad išal da im tuknem koju kunu u donacije. Pa sve bi im dal jel su me tulko razdragali u ovem vremenu ludem..kad se i u oči više negledamo, maske na lice nabili. A i bez teg vraga Corone viši niki nikem...svaki svoje probleme i breme guta kako zna i umije. Zato Nešo dok još dršćem od dragosti i zahvalnosti, tim ljudim od akcije i sloge, molim te udjeli im koji redak svojeg teksta, znam da već mnogi put jesi...ali sve zavređuju. I na fejs zaljepi kaj, jer to puno više ljudi prati. Ne saljaki poput mene, kaj ga nisu aktivirali. Lipi pozz
Da li DORH u Ogulinu uopće postoji ili je to samo neka udbaška izdrkotina!?
Komunisti su krivi šta danas imamo Belin ili onu elektranu na biomasu.

U švedskoj nisu dobili građevisnku dozvolu jer u proizvodnji koriste formaldehid.
Jebe se korumpiranim komujarama i iz ureda za građevinarstvo za otrove koje ugrožavaju ljude i okoliš!
Banda lopovska!

Vidi i slap u Tržiću!
Sramota komunajrska a glume zaštitare okoliša i prirode!

Slapa više nema samo još betonA!


A tek elektrana na biomasu!?
Kancoregeni korbon kao i formaldehild!

To je naša komunistička banda Haag De Zelje i SPrD!

Krepati čemo sci od račine dok ovi kreteni koji su dozvolil svaki dan se opijaju i bioli njih kurac!

Quoting Hercule:

Rega Rega. Ti si jedini koji dr. Tudmana svrstavas u zlocinacku kliku partizana s Titom na celu. On je bio kanclarijski general koga se nije pitalo nista kad je pala ' bravarova ' naredba: ubij svakog do koga stignes.
A za generala je postavljen kad je 'bravar' vidio da je previse okruzen generalima Srbima pa mu je trebalo malo hrvatske protuteze.


Čuj ovaj pojam " Tuđman Kancelarijski general JNA" to mogu samo govna iz HDZ a smislit.
Pupovac ima veze sa srbima kao moj kurac sa pičkom!
Jadne srbende koji nama dolaze za božić, uskrs i ljetovanje u oguliš!
Vide spomenik partizančina tuđmana i stipetića koji su sjebali srbe u domovinskom ratu!
Zbog toga nemojte zajebavati lažne pravoslavce, tj.srbe koji nemaju veze sa krščanstvom!
Nije njima lako!
E jebiga drugovi.
Najgoru stvar je napravio počašni ogulonac vlado šeks!
Odredbama je preuzeo sve zakone Jugoševije!
To su zakoni sa kojima su srpski okuopatori progonili sve norode i nordnosti koji su njima smetakli u bivšjov Jugoševiji!
I danas ti zakoni suci u RH koriste za progon Hrvata!
Najgluplji Zakon je donjela suzana iz paštete tj., Vlajasavaljevička a to je zakon o nezastarjevanju kriminala u pretvorbi i privatitazaciji.
Učinak od šeksa je do danas progon Hrvata kao u doba vladavine beogradske čarsije dok je učinak Suzane iz paštete jednako nula!

Živio Šeki, Ustaša Mesić i Udbaš Manolić!

HAHAHHAHAHA
Rega Rega. Ti si jedini koji dr. Tudmana svrstavas u zlocinacku kliku partizana s Titom na celu. On je bio kanclarijski general koga se nije pitalo nista kad je pala ' bravarova ' naredba: ubij svakog do koga stignes.
A za generala je postavljen kad je 'bravar' vidio da je previse okruzen generalima Srbima pa mu je trebalo malo hrvatske protuteze.

Quoting Hercule:

ZORA ZORI
Grumf je kriv za sve jebem Vas u Vaše domoljublje lopovi Hdz-ovski-


Neki od HDZ.ovaca su sigurno lopovi ali SDP.ovci osim što su lopovi jos su i ubojice hrvatskoga naroda
..
Dobro pamtimo.


Pamtiš ti moj kurac kretenu. Najvlše komunjara prešlo u kradeze 90. Skup sa krivoustim đeneralom.
ZORA ZORI
Grumf je kriv za sve jebem Vas u Vaše domoljublje lopovi Hdz-ovski-


Neki od HDZ.ovaca su sigurno lopovi ali SDP.ovci osim što su lopovi jos su i ubojice hrvatskoga naroda
..
Dobro pamtimo.