DAN GRADA - TENISKI TURNIR TK FRANKOPAN

Kategorija: OGULIN

Povodom proslave Dana Grada, u organizaciji Teniskog kluba „Frankopan“, održan je tradicionalni turnir rekreativaca.

Prvi ovakav turnir održan je, sada već davne, 1998. godine i od tada svake godine uz pomoć Grada, obogaćuje proslavu rođendana Ogulina. Članovi T.K. Frankopan iznimno su ponosni zbog činjenice da na turnir povodom proslave Dana Grada svake godine natjecatelji dolaze u sve većem broju, a tenisači koji su jednom osjetili čari turnira svake godine dolaze iznova. Ove godine, uz domaćine „Frankopane“ sudjelovali su tenisači iz Ogulina, Gospića, Otočca, Rakovice, Tounja i Vrbovskog.

Treće mjesto osvojio je Mišo Orešković iz Otočca, pobijedivši Maria Belinu rezultatom 6/1 3/6 10/5. U ogulinskom finalu novi pobjednik je Milan Kolić koji je pobijedio Mirka Brkića rezultatom 6/0 6/1.

Ovom prilikom, iz TK "Frankopan", pozivaju sve zainteresirane na turnir parova za rekreativce koji će se održati 21.9.2013.

Lijevo, trećeplasirani Mišo Orešković, u sredini pobjednik turnira Milan Kolić i desno drugoplasirani Mirko Brkić.