MLADI OGULINCI POBJEDNICI TURNIRA DUBOVAC 2012.

Kategorija: OGULIN

Dubovac 2012 – Neočekivano ali zasluženo slavlje mlade momčadi iz Ogulina

Ogulinska momčad Dinamo CB Millenium pobjednik je 17. izdanja Noćnog malonogometnog turnira Dubovac 2012. Pomalo neočekivano, ali sasvim zasluženo, mladi Ogulinci svladali su u vrlo zanimljivom i neizvjesnom finalu EB ORO Otkup zlata sa 4:3. Imali su pritom i podršku publike koju su osvojili svojim srčanim igrama, dok je s druge strane stajala momčad puna nogometnih i futsal zvijezda, a na malonogometnim turnira prema nepisanom pravilu uvijek se navija za “slabije” i publika, mora se priznati, rijetko sa simpatijama prima momčadi s malonogometnim “legionarima”.

U susretu za 3. mjesto prošlogodišnji pobjednik PTG Glina lako je, sa 5:2, svladao Caffe bar Gold iz Vojnića.

Pobjedniku je uz pehar pripalo i 8.000 kuna, kao i dvije pojedinačne nagrade – Igor Cindrić najbolji je igrač, a Luka Cindrić najbolji strijelac turnira. Najbolji vratar je Luka Prezelj iz EB ORO. Nagradu za fair play primila je momčad Caffe bara Gold Vojnić.

Rezultati posljednjeg dana – Polufinale: EB ORO Otkup zlata – PTG Glina 5:2, Dinamo CB Millenium – CB Gold 4:1. Za 3. mjesto: PTG Glina – CB Gold 5:2. Finale: Dinamo CB Millenium – EB ORO Otkup zlata 4:3.